Get-money.pl – pożyczka pozabankowa długoterminowa

Posted onCategoriesInternet i technologie, Wieści z Infoboxu

Polacy z roku na rok coraz bardziej interesują się pożyczkami długoterminowymi. W dużej mierze przeważają kredyty hipoteczne, gdyż młode małżeństwa wolą iść na „swoje”, niż mieszkać kątem u rodziców. Jednak oprócz tych ludzie biorą również większe sumy na różnego rodzaju inwestycje, samochody czy chociażby na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Świadczy o tym liczba wniosków, które nieustannie napływają do banków. Jednak procedura udzielania kredytu długoterminowego w banku jest dość długa i może minąć dużo czasu zanim dostaniemy potrzebną sumę pieniędzy. W tym czasie wymarzone M4 może nam ktoś sprzątnąć sprzed nosa. Poza tym banki wymagają od nas spełnienia wielu wymogów formalnych. Stałe źródło utrzymania, dochód na odpowiednim poziomie, zarówno ogólny jak również w przeliczeniu na jednego członka rodziny to tylko niektóre z nich.

Powoduje to, że wiele osób rezygnuje z kredytu w banku. Przedsiębiorstwa zajmujące się udzielaniem pozabankowych kredytów długoterminowych nie wymagają bowiem od nas tyle „papierologii”, a pieniądze niekiedy nawet już w 15 minut możemy mieć na własnym koncie. W dodatku firmy te mają naprawdę bardzo atrakcyjne miesięczne raty kredytów. Ważne, aby wybrać idealne dla nas rozwiązanie i gotowe!

Gdzie najlepiej takiego szukać? Get-money.pl – pożyczka pozabankowa długoterminowa to strona z szeroką ofertą kredytów. Nie znajdziecie tam oferty tylko jednej firmy kredytowej. Jest to pewnego rodzaju porównywarka z najlepszymi ofertami jakie aktualnie są dostępne na rynku. W zależności od naszych potrzeb znajdziemy tam zarówno kredyty na 5000 zł, jak również 70000zł z kilkuletnim okresem spłaty. Przy każdej ofercie znajdziemy okres spłaty oraz oprocentowanie. Dla osób poszukujących kredytów hipotecznych jest stworzona specjalna zakładka, dzięki czemu klient oszczędza czas, gdyż nie musi przeglądać wszystkich ofert.

Coraz więcej Polaków poszukujących odpowiedniego kredytu długoterminowego korzysta właśnie ze strony Get-money, a zainteresowanie nią nieustannie rośnie. Dzięki tej stronie w jednym miejscu znajdziecie najbardziej atrakcyjne kredyty, a Wasze marzenia mogą się w krótkim czasie spełnić!