Obroża z GPS dla Twojego pupila

Posted onCategoriesWarte polecenia, Wieści z Infoboxu

Masz w domu małego szczeniaczka, który ginie Ci z oczu? Ma bardzo zwariowane pomysły i ucieka gdy tylko zobaczy uchylone drzwi? A może Twój pupil jest niespokojny, sprawia mnóstwo problemów,a w dodatku jest trudny do wytresowania?
Niezależnie od tego, w której sytuacji jesteś, z pewnością przyda Ci się dla niego lokalizator GPS. Ten niewielki nadajnik wmontowany w obroże Twojego pupila pomoże Ci szybko odnaleźć jego miejsce pobytu, gdy nagle zerwie się ze smyczy w czasie spaceru lub niespodziewanie ucieknie z posesji.
Wybranie odpowiedniego produktu z pewnością nie należy do łatwych decyzji. Na rynku dostępnych jest bowiem bardzo dużo rozwiązań tego typu, jednak nie wszystkie idealnie nadają się dla Twojego czworonoga. Bardzo ważne, aby docelowy nadajnik był lekki i miał niewielkie gabaryty. Obroża z GPS nie może bowiem przeszkadzać naszemu pupilowi w codziennych zabawach.
W zależności od naszych potrzeb powinniśmy mieć również możliwość zmiany częstotliwości podawania aktualnego miejsca pobytu naszego czworonoga. Sami bowiem zdecydujemy jak często nasz pupil ma być lokalizowany. Umożliwia nam to specjalnie stworzona do niego aplikacja na nasz smartfon. Jeśli będzie w nowym otoczeniu, gdyż wyjedziemy z nim na wakacje możemy ustawić w naszej aplikacji, aby jego lokalizowanie odbywało się znacznie częściej. Ważne także, aby lokalizator działał przez całą dobę z bardzo dobrą dokładnością. Idealnym rozwiązaniem byłoby 5 do 10 metrów.
Wspaniałym rozwiązaniem są niewątpliwie lokalizatory GPS oferowane w sklepie internetowym przedsiębiorstwa Bezpieczna Rodzina by Locon. Firma ta zdaje sobie bowiem sprawę jaka wieź łączy zwierzęta domowe z ich właścicielami. Dlatego oferowane przez nich lokalizatory posiadają wszystkie wymienione przez nas powyżej bardzo ważne cechy. Nasz pupil mimo nadajnika umieszczonego na obroży, z pewnością nie będzie odczuwał związanego z tym dyskomfortu. Poza tym lokalizator ma ochronną obudowę, dzięki czemu nie łamie się, wspaniale znosi nietypowe zachowania zwierząt, a do tego doskonale radzi sobie nawet z zachlapaniami. Rozwiązanie to z pewnością Was usatysfakcjonuje, a Wasz pupil dzięki niemu nigdy się nie zgubi.