Poszukaj najtańszej pożyczki online na get-money.pl

Posted onCategoriesInternet i technologie, Warte polecenia

Jeszcze kilkanaście,  może kilkadziesiąt lat temu , żeby dokonać transakcji gotówkowej trzeba było osobiście odwiedzić bank lub urząd pocztowy.  Wielu z nas doskonale pamięta te czasy i z prawdziwym podziwem obserwuje dynamiczne zmiany ,  jakie zaszły w systemie bankowości w tak krótkim czasie.  Jeszcze 30 lat temu nikt nie pomyślałby nawet o bankomatach, a o internetowych serwisach transakcyjnych nawet nikomu się nie śniło.

To właśnie wtedy, 30 lat temu – w lata dziewięćdziesiątych XX wieku, pierwsze kroki zaczęła stawiać w Polsce bankowość elektroniczna.  To właśnie w 1990 roku zostały zainstalowane pierwsze bankomaty, a 3 lata później do użytku weszły karty płatnicze.  W 1998 roku po raz pierwszy uruchomiono serwis umożliwiający świadczenie usług przez Internet, a został on wprowadzony w Powszechnym Banku Gospodarczym w Łodzi.  Pierwszy bank wirtualny w Polsce został utworzony w 2000 roku.  Usługi świadczone drogą elektroniczną za pomocą Internetu  zaczęły stopniowo wprowadzać wszystkie banki.

Obecnie bankowość elektroniczna  z angielskiego e-banking, oferuje klientom całą gamę usług i możliwości.  Umożliwia ona dostęp do rachunku bankowego za pomocą różnych urządzeń takich jak komputery, smartfony, terminale płatnicze i bankomaty, głównie poprzez linie telekomunikacyjne oraz Internet.  Niezależnie od tego z jakich urządzeń i rozwiązań korzystasz, masz możliwość wykonania wszystkich operacji pasywnych takich jak sprawdzenie historii rachunku oraz jego salda, oraz aktywnych jak polecenie przelewu, założenia lokaty, czy wzięcie kredytu lub pożyczki.

System bankowości elektronicznej bezpieczeństwo swoich klientów i ich środków finansowych opiera na wykorzystaniu zabezpieczeń w postaci jednorazowych kodów i haseł znanych tylko posiadaczowi danego konta. Każda transakcja musi zostać zautoryzowana za pomocą jednorazowego hasła, przesłanego użytkownikowi np. za pomocą smsa.

Obecnie banki prześcigają się w ofertach co do możliwości swoich portali transakcyjnych. Dotyczy to głównie oferty kredytów i pożyczek. Niestety naprawdę korzystne oferty zdarzają się bardzo rzadko. Jeśli chcesz znaleźć kredyt na dogodnych warunkach poszukaj najtańszej pożyczki online na get-money.pl.  Jest to portal posiadający najszerszą ofertę pożyczek i kredytów w sieci. Jego konsultanci potrafią wynegocjować najlepsze warunki kredytowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej każdego klienta. Zajmują się także osobami z bardzo trudną sytuacją finansową, którzy starają się o kredyt konsolidacyjny. Jeśli więc zależy Ci, aby wziąć pożyczkę przez Internet skorzystaj z oferty get-money.pl.