Tonery do drukarek – sklep internetowy TONER SERVICE z Lublina!

Posted onCategoriesInternet i technologie, Warte polecenia

Użytkownicy drukarek, którzy są zmuszeni zakupić nowy tusz lub toner do drukarki często zastanawiają się nad tym, czy kupić zamiennik czy oryginał. Tak naprawdę mają oni do wyboru trzy rodzaje tuszów i tonerów: oryginalne, regenerowane (dosypywane) i zamienniki.

Tusze i tonery oryginalne są idealnie dopasowane do określonego urządzenia, ponieważ pochodzą od producentów drukarek. Są one poddawanie badaniom i kontrolom, jednak ich wysoka cena sprawia, że niewielu użytkowników decyduje się na ich kupno. Zarówno tonery oryginalne jak i ich zamienniki są wytwarzane w całości z nowych, nigdy wcześniej nie używanych części, dlatego też pomimo braku loga producenta drukarek, zamienniki w niczym nie odbiegają jakością i wydajnością od oryginałów.

tonery do drukarek sklep

Nieco inaczej ma się sytuacja z tonerami regenerowanymi. Są one wytwarzane ze starych tonerów poprzez   dosypywanie do zużytego pojemnika nowego proszku barwiącego, co jest przyczyną wielu awarii urządzeń drukujących. Pojemnik składa się ze zużytych części, więc trudno określić czy wytrzyma on kolejny cykl życia tonera znajdującego się wewnątrz. Przy dosypywaniu tonera niektóre części jak np. bęben światłoczuły powinny być wymieniane, jednak w wielu przypadkach producenci tego nie robią. Lepiej więc zdecydować się na zamiennik niż toner regenerowany, żeby uniknąć nie tylko problemów z tonerem, ale także uszkodzenia drukarki.

Zamienniki w odróżnieniu od tonerów regenerowanych są poddawane szczegółowym kontrolom, rzadko też zdarza się, że użytkownicy zgłaszają reklamacje.  Obecnie na rynku jest bardzo wielu rzetelnych i profesjonalnych producentów zamienników. Jednym z nich jest firma TONER SERVICE
z Lublina. Zamienniki  i tonery do drukarek, sklep ten oferuje zarówno w dobrej cenie i jak i w najlepszej jakości. TONER SERVICE posiada bardzo szeroka ofertę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i może się pochwalić najlepszymi opiniami swoich klientów. Zakup zamiennika u wiarygodnego i sprawdzonego producenta to bardzo dobra decyzja, która pozwoli uniknąć niepotrzebnych problemów z drukarką.