Torby papierowe z nadrukiem

Posted onCategoriesInternet i technologie, Wieści z Infoboxu

Polacy są coraz bardziej świadomym ekologicznie narodem. Zdajemy sobie sprawę jak wiele ton odpadów produkujemy rocznie i jak zanieczyszczamy tym samym środowisko. Coraz częściej korzystamy więc z odnawialnych źródeł energii, sadzimy więcej drzew i kupujemy rzeczy w opakowaniach poddawanych recyklingowi.

Tak samo reklamówki foliowe, które otrzymujemy w sklepach zostały zastąpione torbami papierowymi. Okazuje się bowiem, że marnowaliśmy ich całe mnóstwo, a torby papierowe nie dość, że ulegają biodegradacji to możemy je wielokrotnie wykorzystać. W razie zniszczenia, dzięki segregacji odpadów zostaną ponownie przetworzone na kolejne torby lub gazety.

Dla wielu firm, przedsiębiorstw czy sieci handlowych jest to również wspaniałe rozwiązanie promocyjne. Istnieją bowiem torby papierowe z nadrukiem. Jak sama nazwa wskazuje możemy nadrukować na nich co tylko chcemy. Może to być logo firmy, aktualna oferta promocyjna czy najnowszy produkt. W dodatku torebki te nie muszą być szare. W wielu miejscach możemy nabyć kolorowe torebki papierowe, które wyglądem i kolorem będą na przykład utożsamiane z naszą marką czy firmą.

Warto w tym miejscu odwiedzić stronę internetową firmy poligraficzno-reklamowej „Art-press”. Znajdziecie tam najróżniejsze torebki papierowe, w dodatku nie tylko w różnych kolorach ale i rozmiarach. Poza tym są wytwarzane z najwyższej jakości szarego oraz białego papieru, dzięki czemu mamy pewność, że są trwałe i wytrzymałe. Niezależnie od ostatecznego wyboru drukarnia „Art-press” jest w stanie nadrukować Wam na każdej torbie dowolny nadruk. W dodatku zamówienia są realizowane w bardzo krótkim czasie.

Oprócz torebek z nadrukiem w drukarni tej możemy wybrać jeszcze wiele innych form reklamy. Począwszy od notesów, długopisów i ulotek reklamowych po bannery czy roll-upy. Klienci indywidualni mogą wybrać ciekawe nadruki na koszulkach czy tunikach. Mogą być one wspaniałym prezentem na urodziny, wieczory panieńskie, dzień ojca czy jeszcze inne jubileusze.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: https://artpress.pl/torby-papierowe/