Jerzy Romanowski – Twój trener personalny

Posted onCategoriesInternet i technologie, Warte polecenia

Któż z nas nie pragnie mieć wspaniałej, szczupłej sylwetki. Jedni chcą się ładnie prezentować, inni pragną dobrze wyglądać  wyłącznie dla samych siebie, jeszcze inni stawiają po prostu na zdrowie. Warto  zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na ten fakt  zwłaszcza w czasach, w których grozi nam otyłość społeczna. Żyjąc  w szybkim tempie często sięgamy po kaloryczne, niezdrowe jedzenie.  Nieliczni uprawiają sporty,  a do tego robimy się bardzo wygodni, coraz częściej rezygnujemy ze spacerów, jazdy na rowerze, ponieważ   wybieramy samochód z czystego lenistwa.
Niektórzy chcąc spełnić marzenia o szczupłej  sylwetce korzystają z dostępnych w internecie treningów, inni  na własną rękę  dobierają sobie zestaw ćwiczeń i trenują samodzielnie. Mimo, że każdy z nas chciałby jak najlepiej wyglądać nie jest łatwo samemu wyznaczyć sobie zadania dla osiągnięcia szczupłej sylwetki i zgodnie z nimi postępować.  Ciężko jest być samemu na tyle konsekwentnym, aby regularnie chodzić na siłownię lub ćwiczyć w domu jak również stosować różnego typu diety.  Często również  zdarza się, że  wprowadzane przez nas ćwiczenia nie przynoszą  zamierzonego  efektu, gdyż będąc laikami w tej  sferze  dobieramy je nieodpowiednio do redukcji tkanki tłuszczowej lub poprawy masy mięśniowej w różnych partiach ciała.


Często widzimy w mediach, że niektóre  gwiazdy  chcąc uzyskać idealną sylwetkę korzystają z usług tak zwanego trenera  osobistego. Obecnie jednak nie jest to zarezerwowane  jedynie dla gwiazd. Każdy z nas bowiem,  bez względu na wiek oraz płeć może skorzystać z usług trenera indywidualnego, dzięki czemu pod okiem specjalisty szybciej  uzyskamy zamierzony efekt.
Jeśli  pragniecie skorzystać z usług trenera indywidualnego   warto zwrócić uwagę na osobę Jerzego Romanowskiego, który posiada długoletnie doświadczenie jako trener personalny. Kraków posiada wielu trenerów, jednak nie każdy potraktuje Was tak indywidualnie. Nie tylko pomoże  wyznaczyć  indywidualny plan ćwiczeń w zależności od zamierzonego efektu, ale również  rozpisze odpowiedni plan żywieniowy skorelowany z celami treningowymi. Dieta będzie dobierana również  indywidualnie do Waszych potrzeb – uwzględni nie tylko Waszą kondycję fizyczną ale również możliwości finansowe, a przede wszystkim stan zdrowia, dzięki czemu nie będziecie odczuwać głodu ani przemęczenia.


Trener Jerzy Romanowski  na swojej stronie  oprócz treningów redukujących tkankę tłuszczową oraz  poprawiających masę mięśniową posiada również  treningi prozdrowotne, które pozwalają odzyskać sprawność fizyczną  i wzmocnić kręgosłup po przebytych urazach. Bardzo ciekawym treningiem, który Pan Jerzy  prezentuje na swojej stronie jest  trening z którym możecie przygotować się  do sezonu narciarskiego – polega na poprawie kondycji, a  szczególnie na wzmocnieniu dolnych partii mięśniowych.
Niezależnie od tego  jaki efekt chcecie uzyskać, czy zależy Wam na smukłej sylwetce, masie mięśniowej, poprawie stanu zdrowia czy kondycji „trener personalny Kraków” – Jerzy Romanowski pomoże Wam uzyskać zamierzony cel, a  stosowane  ćwiczenia przynoszące efekty pomogą również poprawić Wasze samopoczucie oraz zdrowie psychiczne.