Najbardziej skuteczne diety 2017

Posted onCategoriesInternet i technologie

Najbardziej skuteczne diety 2017

Ile kobiet zmaga się z nadwagą? Z badań wynika, że nieco mniej niż połowa Polek. Jednak to dalej zbyt dużo. Nie oszukujmy się, kobiety mają coraz mniej czasu na to, aby regularnie dbać o siebie. Praca, stres powodują, że nie jemy regularnie, a to prowadzi do wzrostu wagi. Jednak w dzisiejszych czasach słyszymy tak wiele o różnych dietach. Artykuły dotyczące diet spotkać możemy w Internecie. Niekiedy w bocznych reklamach na stronach internetowych wyświetlają się informacje o najnowszych dietach odkrytych przez specjalistów. Ale tak naprawdę, dopóki nie zobaczymy efektów u kogoś nie będziemy zbytnio przekonane do tego, aby zacząć ją stosować. Polkom można zarzucić, że nie dbają o to, aby regularnie jeść dietetyczne posiłki. Jeżeli zdecydują się na rozpoczęcie diety, to rzadko jest tak, że dzień w dzień jedzą to co z góry zakłada wybrana przez nie dieta. Ale można z tym walczyć. Na początku jest bardzo ciężko, jednak po pewnym czasie przyzwyczajamy się i jest znacznie łatwiej.

Ostatnie odkrycie naukowców – Dieta DASH

Według amerykańskich naukowców dieta DASH to jedna z najbardziej skutecznych diet jakie powstały do tej pory. Podstawą tej diety są produkty zbożowe, owoce i warzywa oraz wyroby mleczne. Rozpoczynając tę dietę możemy pożegnać się z czerwonym mięsem, białym pieczywem, cukierkami i ciastkami. Produkty wyżej wymienione powinny znajdować się w czterech posiłkach dziennie. Jeżeli będziesz przestrzegać tych zasad, w nagrodę, raz w tygodniu możesz pozwolić sobie na odrobinę czekolady, bądź miodu. Dieta ta nie tylko pozwala szybko i efektownie schudnąć, ale także korzystnie wpływa na ciśnienie krwi w naszym organizmie. Stosując dietę DASH możemy być pewni, że nie zabraknie nam magnezu i potasu. Najczęściej powinniśmy jeść orzechy, szpinak banany oraz ziemniaki. W tej diecie nie może zabraknąć takich produktów jak pomidory, czy nabiał. Warto wspomnieć, że produkty mleczne są lepiej przyswajane przez organizm. Wybieraj chude mięso. Nabiał możesz jeść nawet kilka razy dziennie. Efekty zobaczysz już nawet po 2 tygodniach.

Dieta Kopenhaska

Według ustaleń naukowców, stosując tę dietę możesz schudnąć nawet 12 kg w 13 dni. Przeznaczona jest dla osób o szczególnie silnej woli. Jest to ekstremalna dieta, ponieważ stosujesz ją tylko przez trzynaście dni. Nie możesz stosować jej dłużej, ponieważ może to niekorzystnie odbić się na twoim zdrowiu. Ma ona doprowadzić do zmiany sposobu przemiany materii. Po 13 dniach ściśle przestrzeganego jadłospisu, możesz powrócić do normalnego jedzenia bez obawy, że wystąpi efekt jo-jo. Nie możesz wybiegać poza to, co ustalone jest w jadłospisie. Niestety, jeżeli sięgniesz nawet po małą lampkę wina lub czekoladowy batonik, możesz zrezygnować z dalszego utrzymywania diety. Dieta ta opiera się na kawie. Pij jej tylko tyle, ile jest w zalecaniach.

Dieta OXY – schudnij nawet 10 kg w miesiąc

Jest to prawdziwy hit, jeżeli chodzi o odchudzanie. Jej efekty są widoczne nawet po tygodniu. Wiadomo, organizm każdej z nas różni się, jednak ta dieta sprawi, że osiągniecie swoją wymarzoną sylwetkę. Jest to dieta, które polega na tym, ze oczyszczamy swój organizm ze zbędnych toksyn, które uniemożliwiają nam swobodne odchudzanie. Podstawą tej diety jest żurawinowy shake. Działa on niezwykle oczyszczająco. Ogółem dieta ta opiera się na produktach białkowych, które bogate są w antyoksydanty. Składa się ona z czterech etapów. Jeść możecie nie tylko produkty wysokobiałkowe, ale także ryby, owoce, warzywa oraz mięso. Po zakończonej diecie nie zobaczycie efektów jo-jo, ponieważ detox jaki odbywał się przez cały czas jej trwania ustabilizuje nasz organizm. Jeżeli chcesz szybko schudnąć, powinnaś wybrać tę dietę.