Robisz zakupy, ale czy wiesz, które marki są polskie?

Posted onCategoriesWieści z Infoboxu

Polskie marki, które powinien znać każdy z nas

Każdy z nas przynajmniej raz na jakiś czas robi zakupy w galeriach handlowych. Na obecnym rynku jest tak dużo sklepów, że w każdej galerii możemy znaleźć coś innego. Dzięki temu, możemy ubierać się w oryginalny sposób, tworząc tym sposobem swój unikalny i indywidualny styl. Jednak wiele z nas ma kilka swoich ulubionych sklepów, ale czy zastanawia się nad tym skąd ten sklep pochodzi? Odpowiedź na to pytanie brzmi nie. Spora grupa ludzi udaje się do galerii tylko po to, aby zrobić zakupy i wrócić do domu. Nikt nie zwraca uwagi na to, kto jest producentem odzieży bądź obuwia. Jeżeli przyjrzeć by się temu bliżej, okazuje się, że przynajmniej jedna trzecia odwiedzanych przez nas sklepów jest pochodzenia polskiego. I w tym momencie pojawia się pytanie, które to sklepy. Oto kilka z nich, które postanowiliśmy przedstawić wam nieco bliżej. Zapraszamy!

Wólczanka

Jest to jedna z najbardziej znanych odzieżowych marek, która w ofercie sprzedaży ma koszule. Firma swoją działalność rozpoczęła w 1948 roku. Pracownicy chcieli dostarczy swoim klientom koszule każdego kroju. Codzienna produkcja stopniowo sprawiała, że firma ta zyskiwała coraz większą rzeszę fanów. Wólczanka przez kilka lat była związana z Łodzią, jednak od 2006 roku związana jest z firmą Vistula. Wchodząc do tego sklepu każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno Panowie, jak i Panie.

Kazar

Jest to jedna z topowych marek na obecnym rynku obuwniczym. Sklep ten został założony w 1996 roku, jednak na rynku funkcjonował już od 1990 roku. W Kazarze znajdziecie buty produkowane z najwyższej jakości skóry. Dodatkowym atutem sklepu jest to, że prowadzi również sprzedaż torebek oraz skórzanej galanterii. Zarówno Panie jak i Panowie mogą dokonywać tutaj zakupów. Projektanci nie zawodzą i w każdym sezonie możemy oglądać obuwie w najmodniejszych kolorach i wzorach.

Big Star

Sklep znajdujący się niemalże w każdej galerii handlowej, słynący głównie ze sprzedaży wysokiej jakości jeansów. W latach 90-tych Polacy przejęli część udziałów tej firmy. Jeansy produkowane są w fabryce w Kaliszu. Mało, kto wie, że jest to polska marka odzieżową. Wiele osób robi tutaj zakupy, ponieważ każdy może znaleźć i dopasować idealny krój jeansów do swojej figury i wzrostu.

Reserved

Jest to niedawno powstała marka odzieżowa, która swoją główną siedzibę ma w Gdańsku. Na rynku istnieje 1998 roku, czyli od 18 lat. Jest to gigant. Sklep ten proponuje kolekcje odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Znajdziecie tutaj wszystko, co potrzeba. Od rzeczy sportowych, poprzez casualowe, aż po eleganckie fasony. W sklepach w całej Polsce znajdziecie szeroki wybór dodatków, torebek, butów oraz bielizny. Producenci nie zawodzą nas i chcą, aby klienci byli zadowoleni.

Apart

Prestiżowy sklep jubilerski, który zdobył uznanie w całej Polsce. Jego siedziba znajduje się w Suchym Lesie koło Poznania. Firma ta powstała w 1983 roku. W sklepie znajdziecie Państwo wysokiej jakości biżuterię oraz zegarki. Firma Apart w całej Polsce dba o swoich klientów dając im możliwość robienia zakupów także w internetowym sklepie.