Najlepszy hotel w Szczyrku

Posted onCategoriesWarte polecenia, Wieści z Infoboxu

Mógłbym podzielić się z Państwem wieloma historiami, w których mój wyjazd czy wakacje stały się uciążliwe przez niewłaściwy wybór hotelu. Słabe wyposażenie, mała funkcjonalność obiektu, nie zawsze zachowana czystość czy niemiła obsługa. Zdaje sobie sprawę, jak bardzo może to wpłynąć na naszą wyprawę, powodując niejednokrotnie silny ból głowy. Żyjemy w czasach, w których często ufamy właścicielom apartamentów na słowo – byle szybko zarezerwować miejsce i mieć z głowy problem noclegu. Takie podejście szybko może się na nas zemścić – przekonałem się o tym wielokrotnie i wreszcie postanowiłem wyciągnąć wnioski.

Najlepszy hotel Szczyrk

Wybierając się z rodziną do malowniczo położonego Szczyrku, postanowiłem, że nie mogę denerwować się jakością obsługi w hotelu czy kiepskim wyposażeniem pokoi. Co zatem zrobiłem? Postanowiłem wybrać najlepszy hotel w Szczyrku – bez żadnych kompromisów! Uwaga, najlepszy, nie znaczy najdroższy. Okazuje się, że przestronny apartament o powierzchni nawet 56 metrów kwadratowych można zarezerwować w bardzo przystępnej cenie. Uznałem, że taka przestrzeń będzie idealna dla mojej rodziny podczas 10-dniowych wakacji.

najlepszy-hotel-szczyrk

Hotel Novy Szczyrk okazał się strzałem w dziesiątkę. W jaki sposób dokonałem wyboru? Po pierwsze – dokładnie sprawdziłem galerię obiektu i jego pełną ofertę. Była naprawdę bardzo bogata (smaczne śniadania, rowerownia, strefa SPA). Po drugie – postanowiłem przeczytać opinie innych gości na temat hotelu w Szczyrku. I tutaj – totalne zaskoczenie! Novy Szczyrk miał ocenę 5,0, co rzadko kiedykolwiek widywałem przy tego typu obiektach – wszak zawsze znajdzie się ktoś, komu coś się nie podoba. Mój wybór okazał się trafiony – opinie gości potwierdziły się w 100%, a podczas naszych wakacji po raz pierwszy w życiu nie martwiliśmy się całkowicie o nic w naszym apartamencie. Serdecznie polecam!