Ranking kont osobistych

Posted onCategoriesWieści z Infoboxu

Które z kont osobistych jest najlepsze?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, który z banków będzie dla nich najlepszy.  Chcąc zaczerpnąć informacji, szukają  opinii ludzi, którzy posiadają konto w jakimś banku i tworzą sobie listę za i przeciw zakładania konta.  Z pewnością nasz ranking kont osobistych pomoże Państwu w wybraniu konta odpowiadającego Państwa potrzebą.

Nest Bank (d. Bank Smart) – Nest konto —> internetowe konto bezwarunkowo bez opłat.

Na pierwszym miejscu w naszym rankingu znajduje się Nest Bank. Proponuje on wiele korzyści dla klientów, między innymi są to: 0 zł za prowadzenie konta,  przelewy krajowe można wykonywać bez limitów, bank nie pobiera opłat za wydanie i użytkowanie karty oraz za płatności internetowe. Dostępne są też darmowe wypłaty z bankomatów w kraju oraz za granicą. Kredyt do 3900 zł można otrzymać na oświadczenie, a kredyt 150000 na okres 10 lat, a wypłatę gotówki można otrzymać już w 24 godziny.

ING BANK ŚLĄSKI – konto z lwem Direct —> Nowoczesne konto dla internautów.

Na drugim miejscu znaleźć możemy bardzo popularny bank.  Jest to ING Bank Śląski. Bank ten bardzo rozwinął swoją działalność. W swojej ofercie bank proponuje Państwu między innymi: 0 zł za prowadzenie konta, przelewy krajowe przez Internet, 0 zł za 2 zbliżeniowe karty – Visę oraz Debit MasterCard. Istnieje tu limit zadłużenia, który umożliwia uzyskanie dodatkowej gotówki do 6-krotności dochodów netto. Dostęp do pieniędzy możecie uzyskać przez Internet, telefon, sieć bankomatów oraz sieć oddziałów.

Millenium Bank – konto 360° —> Wielokrotny zwycięzca niezależnych rankingów.

Bank ten proponuje Państwu 0 zł za konto i kartę do konta, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce jak i zza granicą. 0 zł za krajowe przelewy przez Internet i aplikację mobilną. Przez rok istnieje możliwość bezpłatnej pomocy technicznej i medycznej w ramach ubezpieczenia.

Raiffeisen Bank Polska S.A. —> konto wymarzone

Bank proponuje tu oprocentowanie konta aż do 2 %. 0 zł za prowadzenie konta, jedyna opłata jaką bank pobiera jest 3 zł za kartę. 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz bezpłatny pakiet funkcjonalnych ubezpieczeń.

mBank —> eKonto

Na przedostatnim miejscu w naszym rankingu znaleźć Państwo możecie ofertę mBanku. O zł za krajowe przelewy Internetowe, 0 zł za prowadzenie i otwarcie rachunku, 0 zł za kartę debetową pod warunkiem, że w miesiącu zrealizowanych zostanie 5 transakcji.

PKO Bank Polski  —> konto za zero

Na szóstym, ostatnim już miejscu w naszym rankingu znalazł się bank PKO. W swojej ofercie bank proponuje Państwu 0 zł za prowadzenie konta – wystarczy mieć wydaną kartę do konta, w przeciwnym razie opłata za to wynosi 6,90 za miesiąc, 0 zł za wypłaty przez aplikację IKO oraz kartą z bankomatów PKO, 0 zł za krajowe przelewy przez Internet i aplikację IKO, a także 0 zł za realizację zleceń stałych.