Wesela w Krakowie z dala od zgiełku

Posted onCategoriesWarte polecenia

Zaręczyny, niczym ze snów już się odbyły? Czas zastanowić się, jak sprawić, by wesele było jeszcze pięknięjszym dniem. Zarówno dla Pary Młodej, jak i gości. Nie szkodzi, że mieszkasz w dużym mieście, pełnym zgiełku. Mamy rozwiązania, które sprawią, że będzie jak w bajce!

Gdzie znaleźć sale weselne?

Wesela w Krakowie mają swój nieodparty urok. Sesja zdjęciowa na krakowskim Rynku dostarcza niesamowitych wrażeń. Często, jednak poszukuje się na ten szczególny dzień, chwili wytchnienia, cieszy i romantycznej scenerii. Okazuje się, że wcale nie trzeba jechać w Bieszczady, czy na wieś, aby uświadczyć takich widoków. Coraz więcej kompleksów wychodzi na przeciw klientom, a ich mocną stroną jest możliwość zorganizowania wesela w pobliżu przyrody, a jednak w wielkim mieście. Takim miejscem jest np. Hotel Witek.

Kiedy rezerwować sale weselne?

Nie da się ukryć, że od kilku lat trwa duże zainteresowanie organizowaniem wesel. Mimo wszystko, tak na prawdę nie ma reguły, dotyczącej tego, jak wcześnie należy rezerwować salę. Wszystko zależy od oczekiwań i budżetu przyszłej Pary Młodej. Najpopularniejsze sale mają zarezerwowane terminy na kilka lat do przodu. Pozytywnym aspektem jest, to że wraz ze wzrostem popularności odprawiania wesel, namnażają się też usługi możliwości, które dają szanę na zorganizowanie wymarzonego wesela w dogodnym terminie i przy oszczędnym budżecie.

Ekskluzywne wesele
sala na przyjęcie krakow

Jak oszczędzić na organizacji wesela?

Okazuje się, że jest kilka możliwości, aby zaoszczędzić. Oto kilka z nich:

1. Marzy Ci się  na przykład ślub w plenerze, w pięknie przystrojonej altanie? Obok Hotelu Witek znajduje się Altana Ślubna, wokół które roztacza się niepowtarzalny widok na lasy i pola. Po uroczystości wesele może się odbyć w drewnianej Witkowej Chacie. Goście weselni w celu zaczęrpnięcia świeżego powietrza między kolejnymi tańcami, mogą wybrać się na spacer alejkami, z widokiem na piękny ogród. Wcale nie trzeba dalekich wyjazdów, które generują niepotrzebne koszty przejazdów i dodatkowych noclegów.

2. Konieczność wybrania szybszego terminu nie koniecznie wiąże się z wyższymi kosztami. Warto wybierać na zorganizowanie wesela terminy mniej oblegane, czyli piątek i niedziela. Dla Gości nie będzie problemem wzięcie jednego dnia urlopu, a Parze Młodej pozwoli na przyspieszenie uroczystości ślubnej i dodatkowo w super cenie.

3. Warto wybierać sale weselne, które oferują możliwość przystrojenia sali i dodatkowych atrakcji dla gości, w postaci fontanny z czekolady. Wynajmowanie firm zewnętrznych zawsze wiąże się z wyższymi kosztami. Dodatkowym atutem jest to, że można liczyć na pomoc specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, aby realizacja imprezy była jak najbardziej udana.

Ile Par Młodych tyle pomysłów na realizację ich najważniejszego dnia, jakim bez wątpienia jest ślub i następujące po nim wesele. Ostatnie lata pokazują, ze coraz więcej par decyduje się na śluby, wesela i sesje nowożeńskie na łonie przyrody, gdzie atmosfera nie jest zakłócona miejskim zgiełkiem. Wesela w Krakowie dzięki miejscom takim jak Hotel Witek, zyskują zupełnie nowy wymiar.