Wybierz odpowiednie urządzenie fiskalne

Posted onCategoriesWarte polecenia, Wieści z Infoboxu

Wybierając urządzenie do dokumentowania transakcji w naszym sklepie, na co powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę? Bardzo ważne są tutaj gabaryty urządzenia. Jeśli prowadzimy niewielką działalności i mamy zamiar wystawiać paragony kilka czy kilkanaście razy w miesiącu, powinniśmy zdecydować się na urządzenie o niewielkich gabarytach. W dodatku powinno posiadać wyłącznie podstawowe funkcje przy takiej ilości paragonów fiskalnych
Przy większych działalnościach, które mają ogromną liczbę klientów indywidualnych i drukują mnóstwo paragonów każdego dnia sytuacja wygląda już zupełnie inaczej. Powinniśmy wybrać bardziej zaawansowane rozwiązania. Mowa na przykład o nowoczesnych drukarkach fiskalnych. Bardzo ważnymi elementami, na które powinniśmy tutaj zwrócić uwagę są na przykład:

  • szybkość drukowania,
  • długość taśmy,
  • żywotność baterii,
  • wielkość bazy PLU

Rynek oferuje nam w obecnych czasach naprawdę bardzo dużo przeróżnych produktów fiskalnych. W dodatku niektóre z nich są już bardzo zaawansowane technologicznie. Powstały już bowiem nawet tablety fiskalne.
Jeśli nie wiecie jakie urządzenie będzie odpowiednie dla Waszego przedsiębiorstwa skontaktujcie się z firmą Promes. Posiada ona dwa biura w Bielsku-Białej i Wodzisławiu Śląskim. Doświadczony personel z pewnością odpowie na Wasze wszystkie pytanie i doradzi najlepsze rozwiązania. W dodatku dla swoich klientów są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gdy zajdzie bowiem potrzeba świadczą usługi serwisowe i naprawcze sprzętów fiskalnych i komputerów.
Dla osób potrzebujących większą liczbę urządzeń nie tylko doradzą odpowiedni sprzęt, ale także przygotują specjalną ofertę. W dodatku proponując innowacyjne rozwiązania, pamiętając przy tym o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach klientów.

Oprócz sprzętu otrzymamy tu także oferty szkoleniowe dotyczące obsługi kas, wszelakich urządzeń fiskalnych, jak również programów inwentaryzacyjnych, magazynowych czy sprzedażowych.
Z pewnością będziecie więc zadowoleni z urządzeń zakupionych w firmie PROMES. Kasa fiskalna Wodzisław Śląski – tego właśnie szukacie dla swojego przedsiębiorstwa!