Spyphone Android – aplikacja na telefon

Posted onCategoriesInternet i technologie, Wieści z Infoboxu

Spotykające nas współcześnie różnego rodzaju przykre doświadczenia powodują, że coraz mniej zaczynamy ufać innym ludziom. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce w związkach, kiedy na przykład partner lub współmałżonek nie jest z nami do końca szczery. Nie zawsze chce nam opowiadać jak mu minął dzień i gdzie był. Zdarza się też, że gdy prowadzi z kimś rozmowę przez telefon wychodzi z domu, aby nikt nie dowiedział się o czym prowadził dialog. W takiej sytuacji przestajemy wierzyć drugiej osobie. Pierwsze co przychodzi na myśl, to podejrzenie romansu. Co więc powinniśmy zrobić w takiej sytuacji? W końcu nikogo nie złapaliśmy za rękę.

Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy zupełnie bezsilni w takiej sytuacji. Nie mamy nawet pojęcia jak szybko, niezawodnie, a przede wszystkim dyskretnie możemy zweryfikować nasze podejrzenia. Okazuje się, że pomoże nam tutaj podsłuch na telefon, a dokładniej innowacyjna aplikacja Spyphone Android Expert.

Dzięki niej możemy śledzić wszelkie rozmowy oraz wiadomości tekstowe współmałżonka. Poza tym nadajnik GPS pokazuje nam też aktualną lokalizacje podejrzanego, gdyż zazwyczaj każdy w obecnych czasach nosi telefon komórkowy przy sobie. Wystarczy jedynie znaleźć idealny moment, aby zainstalować na śledzonym telefonie aplikację Spyphone i gotowe!
Podsłuch w telefonie działa poza tym naprawdę dyskretnie, co jest tutaj bardzo ważne. Podejrzany nie jest nawet w stanie zorientować się, że jego SMS-y oraz rozmowy są kontrolowane, a my wiemy dokładnie jakie tematy rozmów są omawiane. Ponadto istnieje możliwość nagrywania przeprowadzanych rozmów zarówno tych wychodzących jak i przychodzących. W przypadku potwierdzenia naszych obiekcji mogą okazać się one bardzo mocnymi dowodami.

Poza tym dzięki aplikacji Spyphone możliwe jest również śledzenie na żywo osoby podejrzanej. Łatwo wywnioskujemy dzięki temu z kim dana osoba najczęściej przebywa, o czym rozmawia, a nawet co robi. Możemy również nagrywać otoczenie w jakim znajduje się właściciel telefonu. W tym wszystkim pomoże nam mikrofon zainstalowany w docelowym urządzeniu. Jeszcze jednym mocnym punktem tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo ekranu urządzenia.

Wymienione wyżej zalety aplikacji Spyphone podsłuch telefonu to jeszcze nie wszystko co ma nam ona do zaoferowania. Jeśli przykładowo nie zdążyliśmy dowiedzieć się z kim rozmawiała wcześniej podejrzana osoba, bez problemu możemy sprawdzić historię połączeń. Na dodatek możemy zobaczyć także po jakich witrynach internetowych porusza się najczęściej.

Podejrzenie małżonka o zdradę to jednak nie jest jedyna sytuacja w jakiej przydaje się podsłuch do telefonu. Okazuje się bowiem, że jest to idealne rozwiązanie w firmie, gdy boimy się, że nasz pracownik może wynieść bardzo dyskretne informacje. Mnóstwo osób wykorzystuje aplikację Spyphone w sytuacji, gdy nie do końca wierzy zatrudnionej pomocy domowej.
Niezależnie jednak w jakiej sytuacji się znajdujecie. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności drugiej osoby skorzystajcie z aplikacji Spyphone