Zajazd Krakowiacy i Górale – spotkania, imprezy rodzinne i firmowe

Posted onCategoriesWarte polecenia, Wieści z Infoboxu

Chcesz zabrać całą rodzinę na spotkanie? Myślisz o tym od lat, a teraz szukasz świetnego miejsca na organizację spotkania. Chciałbyś, aby w karczmie było dostępne zakwaterowanie, aby każdy mógł przenocować. Chcesz, aby rodzina dobrze się razem bawiła i uważasz, że dobra zabawa jest ważna. Być może szukasz również miejsca na zorganizowanie ważnego wydarzenia dla Twojej firmy, które pokochają wszyscy Twoi pracownicy. Niezależnie od tego, czy jest to wesele, spotkanie firmowe ze świetnym jedzeniem, czy chrzciny, w Zajeździe https://www.krakowiacyigorale.pl/zajazd.html możesz urządzić bajeczną imprezę.

Zajazd Krakowiacy i Górale

W karczmie znajduje się kuchnia, w której przyrządzane są pyszne wypieki, wędliny i wyroby swojskie. Nie tylko dorośli, ale i dzieci będą się tu świetnie bawić, a wszyscy mogą cieszyć się pysznym jedzeniem, które przygotowywane jest w karczmie.

Karczma posiada stronę internetową, na której można zobaczyć zdjęcia obiektu i kameralnej atmosfery która tam panuje. Widać, że jest to miejsce na relaks i zapomnienie o codziennych troskach. Karczma jest bardzo magiczna i prawie wszyscy goście, którzy odwiedzają, wracają, czy to na imprezę, czy po prostu na dobry obiad.

Karczma Krakowiacy i Górale to znacznie więcej niż dobre jedzenie, miła atmosfera i świetna muzyka. Właściciele chętnie przyjmą propozycje nowych wydarzeń, a miejsce zostało wykorzystane do wielu tematycznych atrakcji. Przyjdź i zobacz, jakie to wspaniałe miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami.

Co znajdziesz w ofercie zajazdu?

Organizacja wesel Krzyszkowice, Myślenice,

Organizacja chrzcin,

Imprezy rodzinne, imprezy okolicznościowe, imprezy zorganizowane przez sam zajazd (jak Mikołajki czy Sylwester),

Wspaniałe biesiady plenerowe z grillem i ogniskiem,

Imprezy firmowe