Ośrodek Doskonalenia Kierowców w Bytomiu

Posted onCategoriesInternet i technologie, Warte polecenia

Tuż po osiemnastce każdy młody człowiek nie może się doczekać, aby wreszcie iść na prawo jazdy, zdać egzamin i prowadzić samodzielnie auto, bez ingerencji osób trzecich. Być może rodzice zrobią mu w dodatku niespodziankę i kupią upragnione cztery kółka.
W pierwszej kolejności należy jednak zacząć od znalezienia odpowiedniej szkoły nauki jazdy. Wybór ten nie jest jednak łatwy. Obecnie mamy bowiem na rynku bardzo dużo Ośrodków Szkolenia Kierowców, które w dodatku robią ogromną walkę cenową. Egzamin na prawo jazdy nie należy jednak do przyjemności i każdy kursant nie chciałby podchodzić do niego kilkakrotnie. Zdawalność w danej szkole w jakimś stopniu łączy się przeważnie z wysoką jakością przekazywanej wiedzy, jednak nie tylko na to powinniśmy zwracać uwagę. Z pewnością nie możemy oszczędzać na bezpieczeństwie naszych bliskich i wybierać najtańszej szkoły.

Istnieją również szkoły nauki jazdy, które nie przywiązują dużej wagi do prawidłowego wywiązywania się ze swoich obowiązków. Niektórzy instruktorzy często dla swojej własnej wygody nie prowadzą nawet wszystkich zajęć teoretycznych, a próbują jedynie jak najszybciej je skończyć. Lekcje praktyczne zamiast godziny zegarowej trwają godzinę lekcyjną. Zdarza się też, że nie wyjeżdżają w ogóle z kursantami po za miasto, co skutkuje tym, że boją się oni później jechać szybciej niż 60km/h, nie wspomnę już o wyprzedaniu po za obszarem zabudowanym.

Ze statystyk policyjnych okazuje się niestety, że to właśnie młodociani kierowcy powodują 25 procent wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Wynika to głównie z brawury i niedostosowania prędkości do sytuacji na drodze w określonych warunkach atmosferycznych.

Obserwując zdawalność w poszczególnych szkołach nauki jazdy po pierwszym podejściu egzamin zdaje jedynie 30 procent kursantów, a co za tym idzie 70 procent podchodzi jeszcze przynajmniej raz. Pojawiają się również i tacy, którzy podchodzą kilka, a nawet i kilkanaście razy, przechodząc dodatkowy stres i ponosząc przy tym niemałe koszty. Warto dlatego wybrać kompetentną i pewną szkołę, aby szybko zdać egzamin i cieszyć się upragnionym prawem jazdy.

Obecnie działa już w Polsce około 6600 szkół nauki jazdy. Czym w takim razie powinniśmy kierować się szukając odpowiedniej szkoły? Przeważnie większość ludzi patrzy na zdawalność, ceny oraz wolne terminy, zapominają jednak, że najważniejszy jest realny poziom wykształcenia i przygotowanie uczestników kursu do samodzielnej jazdy.

Jeśli szukacie takiej właśnie szkoły, to Expert – Szkoła Nauki Jazdy Bytom jest z pewnością dla Was. Posiada profesjonalną kadrę, która w prosty i przyjazny sposób umie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia związane z przepisami ruchu drogowego. Dzięki niej z pewną i ugruntowaną wiedzą, bez większego stresu podejdziecie do egzaminu na prawo jazdy. Nauka Jazdy Bytom gwarantuje, że kursant po zdanym już egzaminie pewnie i bezpiecznie samodzielnie wyjedzie na drogę.
Wystarczy, że wpiszecie w internecie frazy „Szkoła Jazdy Bytom”, „Prawo Jazdy Bytom”, a z pewnością ją znajdziecie i będziecie zadowolenia z jej usług.